2018 Pro Beach Tour Vadi İstanbul Etabı Başladı

2018 Pro Beach Tour Vadi İstanbul Etabı Başladı

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Vadi İstanbul Etabı, bugün (4 Ağustos 2018, Cumartesi) Vadi İstanbul AVM Festival Alanı’nda bayanlar ve erkekler kategorisinde oynanan karşılaşmalar ile başladı.

05 Ağustos 2018 - 01:58

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Vadi İstanbul Etabı, bugün (4 Ağustos 2018, Cumartesi) Vadi İstanbul AVM Festival Alanı’nda bayanlar ve erkekler kategorisinde oynanan karşılaşmalar ile başladı.

2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Vadi İstanbul Etabı, yarın (5 Ağustos 2018, Pazar), bayanlar ve erkekler kategorilerinde oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak.

Bu turnuva, Pro Beach Tour puanı vermektedir. TVF Pro Beach Tour sene sonu para ödülü sıralamasına da otomatik olarak etki edecektir.

Bayanlar
Corcoz Andreea/Petrosanu Andreea – Başak D./Pelin I.: 2-0
Oksana R./Hatice Can Tonbul – Gözde Yorgun/Şule Yetimoğlu: 2-0
İlayda U./Ecemnur P. – Gizem Çağlayan./Anastasia Shaydulina: 0-2
Müge Ocakçı/Ceren Atila – BYE
Yaren S./Seda C. – Aysu Ceylan/Cansu Ceylan: 2-0
Başak B./Bulduk Ş. – Turkey Volleyball Camps (Esra Eren-Bahar Toksoy-Guidetti): 0-2
BYE – Aleyna Vence/Merve Nezir
Buğra Eryıldız/Selin Yurtsever – Corcoz Andreea/Petrosanu Andreea: 2-0
Oksana R./Haticen C.T – Gizem Çağlayan/Anastasia Shaydulina: 2-0
Müge Ocakçı/Ceren Atila – Yaren S./Seda C.: 2-0
Turkey Volleyball Camps (Esra Eren/Bahar Toksoy-Guidetti) – Aleyna Vence/Merve Nezir: 0-2

Erkekler
Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır – Kerem U./Erdi D.Kemer: 2-0
Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin) – Emirhan Ulutaş/Berk B.: 0-2
Murat A./Oğuz K. – Ali Berke Sağır/Doğukan Ulu: 2-0
Mehmet Çıvgın/İsmail Ayırıcı – Alireza A./Ahad Em. (İran): 0-2
Metin Toy/Oğuz Değirmenci – Aykın B./Mücahit A.: 0-2
Peiman D./Mohammed S. (İran) – Beşiktaş (Kutay Hırçın – Ömer Uygur): 2-0
Emir Akdoğan/Bilal D. – Klassis (Burak Balıbey/Behzad H.K): 2-0
AP Sportif (Selçuk Şekerci-Soner Erdoğmuş) – Bahri B./Emami B. (İran): 2-0
Emirhan Ulutaş/Berk B. – Murat A./Oğuz K.: 2-0

Yarının maç programı şu şekilde:

Bayanlar
10.30 Buğra Eryıldız/Selin Yurtsever – Oksana R./Hatice Can Tonbul (1 no’lu Kort)
10.30 Müge Ocakçı/Ceren Atila – Aleyna Vence/Merve Nezir (2 no’lu Kort)
12.00 Üçüncülük Maçı (2 no’lu Kort)
12.00 Final Maçı (1 no’lu Kort)

Erkekler
09.00 Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır – Peiman D./Mohammed S. (İran)
09.00 AP Sportif (Selçuk Şekerci/Soner Erdoğmuş) – Emir A./Bilal D.
09.45 Alireza A./Aham Em. (İran) – Aykın B./Mücahit A.
11.15 Yarı Final 1. Maçı (1 no’lu kort)
11.15 Yarı Final 2. Maçı (2 no’lu kort)
12.45 Üçüncülük Maçı (2 no’lu kort)
12.45 Final Maçı (1 no’lu kort)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş, Eczacıbaşı VitrA maç tarihi belli oldu
Beşiktaş, Eczacıbaşı VitrA maç tarihi belli oldu
VakıfBank ve Eczacıbaşı VitrA için tebrik mesajı yağıyor
VakıfBank ve Eczacıbaşı VitrA için tebrik mesajı yağıyor