Guncel

  Arslan Ekşi’ye af çıkmadı

  Arslan Ekşi

  Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı pasörü ve takım kaptanı Arslan Ekşi’nin önce kaptanlığı elinden alınmış sonra ise süresiz kadro dışı bırakılarak para cezasına çarptırılmıştı Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından. Geçen hafta sonu Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım ve Voleybol Şubesi’nden sorumlu yönetici Hakan Dinçay ile bir araya gelen Arslan Ekşi bu görüşmede ‘Fenerbahçe’de kalmak istediğini’ açıkca belirtmesine rağmen beklediği cevabı alamadı. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetici Hakan Dinçay’ın Arslan’ın durumu konusunda hemfikir olmadıkları ancak takımın dengelerini bozmamak için sezon bitmeden son kararı vermedikleri öğrenildi.

  Arslan Ekşi’ye başta Arkas olmak üzere Ankara ekiplerinin ciddi teklifler yaptıkları ancak Arslan’ın Fenerbahçe’de kalmak istediği biliniyor.

  VoleybolExtra.com© |ÖZEL HABER|

  3 Comments

  1. ercan

   25 Nisan 2013 at 16:57

   Aslan ne hata yaptıki dönülmez yola girildi..Hakan Dinçay bıraksın çocukla uğraşmayı takımı için herşeyini veren kaptanın mutlaka takımda kalması lazım…

  2. Haydar Dağdeviren

   26 Nisan 2013 at 20:26

   Bayan takmınıdan pasörü verdik yerine 3 tane pasör aldık.Şimdi de erkek takımının ruhunu kendi elimizle yok ediyoruz. Ah şu inatlaşmalar ahhhhhhh.

  3. Pingback: Arslan Ekşi bir kez daha yönetimle görüştü - Voleybol Extra

  You must be logged in to post a comment Login