TVF Kar Voleybolu Şampiyonası Artvin’de Başladı

TVF Kar Voleybolu Şampiyonası Artvin'de Başladı

Türkiye Kar Voleybolu Şampiyonası, Artvin'in bin 200 rakımlı Kafkasör Yaylası'nda başladı.

10 Şubat 2018 - 20:55 - Güncelleme: 10 Şubat 2018 - 21:06

Artvin Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası, 1250 rakımlı Kafkasör Yaylası’nda Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin servis atışıyla başladı.
 
Bayanlar ve erkekler kategorisinde yarı finale kalan takımlar, bugün (10 Şubat 2018, Cumartesi) oynanan ana tablo karşılaşmaları sonucunda belli oldu.
 
TVF Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nda bayanlar ve erkekler kategorilerinde toplam 20 karşılaşmanın oynandığı ilk günün (10 Şubat 2018, Cumartesi) sonuçları şöyle;
 
BAYANLAR KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ SETLER
Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 2-0 Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 11-6, 9-0
Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 1-2 Aslı Korkmaz / Merve Uzun 11-8, 7-11, 8-11
Aleyna Vence / Buğra Eryıldız 2-0 Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 11-1, 11-8
Aslı Korkmaz / Merve Uzun 0-2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 10-12, 4-11
Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 2-1 Aslı Korkmaz / Merve Uzun 13-11, 8-11, 11-8
Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli 0-2 Öykü Kamuran Keskin /Aysu Ceylan 5-11, 3-11
Aleyna Vence / Buğra Eryıldız 2-0 Songül Yıldırım / Kader Yıldırım 11-2, 11-8
Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 0-2 Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan 10-12, 8-11
 
Bu sonuçların ardından Songül Yıldırım / Kader Yıldırım,  Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık, Aleyna Vence / Buğra Eryıldız ve Öykü Kamuran Keskin / Aysu Ceylan takımları, bayanlar kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.
 
ERKEKLER KATEGORİSİ
MAÇ & SONUÇ
SETLER
Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 2-0 İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah
11-7, 11-6
Cüneyt Yılmaz / Mustafa Korkmaz 0-2 Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu
5-11, 6-11
Murat Giginoglu / Hasana Hüseyin Mermer 2-0 Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar
11-7, 11-3
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-0 Yusuf Arslaner / Aktan Hangişi
11-6, 11-8
Emre Aydın / Murat Sarı 0-2 Ali Berke Sağır /Sefa Urlu
7-11, 8-11
İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah 2-0 Emre Aydın / Murat Sarı
11-6, 11-7
Murat Giginoğlu / Hasan Hüseyin Mermer 2-0 Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu
11-6, 11-7
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2-0 Ali Berke Sağır / Sefa Urlu
12-10, 11-4
Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar 2-0 Cüneyt Yılmaz / Mustafa Korkmaz
11-9, 11-8
Yusuf Arslaner / Aktan Hangişi 0-2 İsmail Serkan Temelkaya / Mehmet Karaşah
6-11, 3-11
Ali Berke Sağır / Sefa Urlu 2-0 Deniz Dağıstanlı / İlkay Kibar
11-7, 11-4
Abdulvahap Koçoğlu / Utku Mustafa Zobu 0-2 İsmail Serkan Temelkaya – Mehmet Karaşah
7-11, 10-12

 Bu sonuçların ardından Murat Giginoğlu / Hasan Hüseyin Mermer,  Ali Berke Sağır / Sefa Urlu,  Yusuf Özdemir / Ali Cebeci ve İsmail Serkan Temelkaya – Mehmet Karaşah takımları, erkekler kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Efeler Ligi’nde 21. Hafta Başlıyor
Efeler Ligi’nde 21. Hafta Başlıyor
Ziraat Bankası, İstanbul BBSK'yı konuk ediyor
Ziraat Bankası, İstanbul BBSK'yı konuk ediyor