TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi Final Etabı Sona Erdi

Osmaniye’de düzenlenen TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi Final Etabı müsabakaları bugün oynanan final, üçüncülük ve klasman karşılaşmalarıyla son buldu.


TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi Final Etabı Sona Erdi

TVF Voleybol TV’den canlı olarak yayınlanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şu şekilde:

Play-off 7-8 | Adana Ceyhan Engelliler SK 0-3 Hükmen Gaziantep Gençlik Spor İl Müdürlüğü SK

Play-off 5-6 | Kahramanmaraş Onikişubat NF SK 2-3 Karabük Aile ve Sosyal Hizmetler SK

Play-off 3-4 | Karaman Özel İdare SK 3-1 Zonguldak Alaplı Anadolu Engelliler SK

Play-off Final | Adana Ayyıldız Engelliler SK 1-3 Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye SK

Bu sonuçların ardından Karaman Özel İdare SK takımı üçüncü, Adana Ayyıldız Engelliler SK takımı ikinci, Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye SK takımı şampiyon oldu.

Günün sonuçları ve puan durumu için tıklayınız.

Karşılaşmaların ardından yapılan törende ilk olarak en değerli oyuncu ödülü sahibini buldu. Oturarak Voleybol Süper Ligi en değerli oyuncusu (MVP), Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye SK takımından Mehmet Yılmaz seçildi. Mehmet Yılmaz’a ödülünü Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar takdim etti.

TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi’ni üçüncü sırada tamamlayan Karaman Özel İdare SK takımına madalyalarını TVF Oturarak Voleybol Koordinatörü Onur Hoşnut takdim etti.

TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan Adana Ayyıldız Engelliler SK takımına kupa ve madalyalarını Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet ve Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi takdim etti.

TVF Oturarak Voleybol Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye SK takımına kupa ve madalyalarını Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.