İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi Tamamlandı
Reklam

İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi Tamamlandı

İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları, düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi.

17 Haziran 2019 - 00:01

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği olarak, İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile 2018 – 2019 Sezonunda organizasyonunu gerçekleştirdiği İstanbul Ligi ve İstanbul Gelişim Ligi’nde çeşitli yaş gruplarında dereceye giren 138 takım ve 2490 sporcuya kupa ve madalyaları, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi.

Yılda yaklaşık 11.000 maçın başarılı bir şekilde organizasyonunu gerçekleştiren TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, yoğun bir katılım ile gerçekleşen ödül töreni ile 2018-2019 sezonunu da başarılı bir şekilde tamamladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, liglerin başarılı bir şekilde sürdürülmesindeki çalışmalarından dolayı Ali Ateş Onur, Volkan Şirinoğlu, Egemen Özertan ve Sencer Üneri’ ye teşekkür plaketi takdim etti.

Törende dereceye giren takımlar ve kategorileri şöyle: 

  GENÇ KIZ 1 BÖLGE GENÇ KIZ 2. BÖLGE GENÇ KIZ 3. BÖLGE GENÇ KIZ 4. BÖLGE GENÇ KIZ İST. LİGİ   
1 GD VOLEYBOL ARENA ME MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK FMV IŞIK İSTANBUL BBSK  
2 ATEŞ KARTAL BELEDİYESİ KÜÇÜKÇEKMECE VOL. A SEKBANLAR KÜÇÜKÇEKMECE VOL. A  
3 UNO AKADEMİ BOĞAZİÇİ BAKIRKÖY SU A ROTARY 100. YIL KARTAL BELEDİYESİ  
             
  YILDIZ KIZ 1 BÖLGE YILDIZ KIZ 2. BÖLGE YILDIZ KIZ 3. BÖLGE YILDIZ KIZ 4. BÖLGE YILDIZ KIZ İST. LİGİ   
1 FENERBAHÇE ALTINYURT B KÜÇÜKÇEKMECE VOL. A FMV IŞIK    
2 DEV ATAŞEHİR TUZLA MERCAN OLİMPİA 2023 BEYAZ MARTI    
3 ATAŞEHİR YILDIZLARI BOĞAZİÇİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE RÜZGAR    
             
  KÜÇÜK KIZ 1 BÖLGE KÜÇÜK KIZ 2. BÖLGE KÜÇÜK KIZ 3. BÖLGE KÜÇÜK KIZ 4. BÖLGE KÜÇÜK KIZ İST. LİGİ   
1 AKADEMİ İSTANBUL FENERBAHÇE KOLEJİ OLİMPİA 2023 AÇI DEV ATAŞEHİR  
2 DEV ATAŞEHİR BOĞAZİÇİ ATAKENT ELİT RÜZGAR OLİMPİA 2023  
3 UNO AKADEMİ BOĞAZİÇİ KARTALLARI İSTANBUL BBSK BEYAZ MARTI AKADEMİ İSTANBUL  
             
  KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE KÜÇÜK KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE KÜÇÜK KIZ GELİŞİM ANADOLU  KÜÇÜK KIZ GELİŞİM AVRUPA 
1 VAKIFBANK KARTAL BELEDİYESİ VİZYON İSTANBUL SANAT VAKIFBANK YENİKÖY
2 GÖZTEPE AKADEMİ ME MARMARA AKADEMİ GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ YENİKÖY KARTAL BELEDİYESİ İSTANBUL SANAT
3 Z10 ADA YILDIZLARI OLİMPİA 2023 SPOR FABRİKASI ME MARMARA AKADEMİ VİZYON
             
  MİDİ KIZ 1 BÖLGE MİDİ KIZ 2. BÖLGE MİDİ KIZ 3. BÖLGE MİDİ KIZ 4. BÖLGE MİDİ KIZ İST. LİGİ   
1 AKADEMİ İSTANBUL BOĞAZİÇİ OLİMPİA 2023 AÇI GENÇLİK    
2 DEV ATAŞEHİR ADRES İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. İTÜ GELİŞTİRME    
3 FABRİKA VOLEYBOL İSTANBUL ANADOLU BAHÇELİEVLER VOL. TEŞVİKİYE    
             
  MİDİ KIZ GELİŞİM 1 BÖLGE MİDİ KIZ GELİŞİM 2 BÖLGE MİDİ KIZ GELİŞİM 3 BÖLGE MİDİ KIZ GELİŞİM 4 BÖLGE MİDİ KIZ GELİŞİM ANADOLU  MİDİ KIZ GELİŞİM AVRUPA 
1 MVP TUZLA MERCAN GÜNGÖREN VOL. RÜZGAR MVP GÜNGÖREN VOLEYBOL
2 ATA İSTANBUL ANADOLU OLİMPİA 2023 YETENEK GELİŞİM ATA OLİMPİA 2023
3 ATEŞ GİRİŞİM GÜNGÖREN G.BİRLİĞİ TEŞVİKİYE TUZLA MERCAN RÜZGAR
             
  MİNİK KIZ ANADOLU MİNİK KIZ AVRUPA MİNİK ERKEK      
1 VAKIFBANK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL C PROF. DR. GAZİ YAŞARGİL      
2 BALKAN YEŞİLBAĞLAR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL B İSTANBUL BBSK A      
3 DEV ATAŞEHİR İTÜ GELİŞTİRME A BEŞİKTAŞ A      
4 FENERBAHÇE BAHÇELİEVLER VOLEYBOL D İSTANBUL BBSK B      

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
U16 Küçük Kız Millilerimiz, 3. Galibiyetini Aldı
U16 Küçük Kız Millilerimiz, 3. Galibiyetini Aldı
U17 Küçük Erkek Milli Takımımız, Romanya’yı Mağlup Etti
U17 Küçük Erkek Milli Takımımız, Romanya’yı Mağlup Etti