TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri’nde 2.Gün Sona Erdi
Reklam

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri'nde 2.Gün Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı’nda 2. Gün, bugün (21 Temmuz 2018, Cumartesi), Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

22 Temmuz 2018 - 10:14

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı’nda 2. Gün, bugün (21 Temmuz 2018, Cumartesi), Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Bayanlar ve erkekler kategorilerinde alınan günün sonuçları şu şekilde:

Bayanlar
Samsun 15 Temmuz (Zeynep Bora – Selin Aşıkoğlu) – İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki): 0-2 (14-21, 9-21)
Teşvikiye (Aysu Ceylan – Melisa Yıldırım) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 0-2 (10-21, 15-21)
Beşiktaş (Cansu Ceylan – Sera Erişek) – Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina): 0-2 (12-21, 17-21)
15 Temmuz GSK (Hanife Can – Rabia Nur Kolaca) – Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren): 0-2 (10-21, 17-21)
GMB Çamlık Spor (Buğra Eryıldız – Selin Yurtsever) – Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 2-0 (21-9, 21-17)
Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila) – Çamlık Spor (Merve Çelebi – Esra Betül Çetin): 1-2 (21-19, 7-21, 11-15)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Antalya Gençlik (Rojda Bektaş – Bensu Başak Engin): 2-1 (25-27, 21-14, 15-11)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) – 
Sinop Orman Spor (Gülnaz Özer – Buse Dağdeviren): 2-0 (21-15, 21-12)
İstanbul Voleybol (Betül Dinç – Damla Tilki) – Şimşek GSK (Müge Ocakçı – Ceren Atila): 0-2 (10-21, 14-21)
Numune Spor (Gizem Çağlayan – Anastasia Shaydulina) –Keçiören Bld. (Ganime Burcu Atasoy – Ebru Karayılan): 1-2 (23-21, 14-21, 9-15)

Erkekler
Arhavi Bld. (Deniz Dağıstanlı – Alper Özdemir) – Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin): 0-2 (16-21, 20-22)

Maliye İhtisas (Yasin Baysal – Mecit Eryılmaz) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 0-2 (14-21, 13-21)
Beşiktaş (Kutay Hırçın – Ömer Uygur) – İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.): 1-2 (19-21, 22-20, 12-15)
Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım) – Şahin Spor (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci): 2-0 (21-11, 21-12)
Şimşek Gençlik Spor (Ali Berke Sağır – Ali Cebeci) – AP (Nuri Şahin – Caner Çiçekoglu): 2-0 (21-18, 21-18)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Kirazlı Vakıf (Hakan Göğtepe – İbrahim Çadır): 1-2 (17-21, 21-19, 9-15)
Boğaziçi SK (Atalay Erdinç Yıldız – Gökhan Keskin) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı):  0-2 (16-21, 12-21)
İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.)
– Samsun 15 Temmuz GSK (Oğuz Akgün – Oğuzhan Selim Yardım): 2-0 (21-11, 21-10)
Vakıflar Spor (Fuat Başoğlu – Rufaro Douglas Choto) – Park Antalya (Mehmet Çıvgın – İsmail Ayırıcı): 0-2 (25-27, 13-21)
AP (Nuri Şahin-Caner Çiçekoğlu)
– İstanbul Voleybol (Burak Balıbey – Behzad H.K.): 2-0 (21-16, 21-18)

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Final Etabı, yarın (22 Temmuz 2018, Pazar), oynanacak final karşılaşmaları ile tamamlanacak. Erkekler finali saat 18.00, bayanlar finali ve ödül töreni saat 19.00’dan itibaren S Sport‘tan naklen yayınlanacak. 

NOT: S Sport kanalını; Digitürk platformunda 85., D Smart platformunda 78., Turkcell+ TV platformunda 77. ve Tivibu platformunda 74. kanaldan izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
2019 Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Süha Küçüközler Turnuvası Sona Erdi
Süha Küçüközler Turnuvası Sona Erdi