Acıbadem Sağlık Grubu, Balkan Voleybol Birliği’nin Resmi...
Reklam

Acıbadem Sağlık Grubu, Balkan Voleybol Birliği’nin Resmi Sponsoru Oldu

Balkan Voleybol Birliği’nin (BVA) 24. Genel Kurulu, İstanbul Conrad Bosphorus Otel’de yapıldı.

18 Mart 2023 - 18:49

BVA ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ev sahipliğinde düzenlenen Genel Kurul, CEV Başkanı Aleksandar Boricic, CEV Asbaşkanı Renato Arena ve Balkan Voleybol Birliği’ne üye federasyonların başkan ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Genel Kurulda, Balkan Voleybol Birliği ile Acıbadem Sağlık Grubu arasında resmi sponsorluk anlaşması imzalandı. Düzenlenen törende TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu YKÜ ve BVA Teknik Komisyonu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya, Acıbadem Sağlık Grubu adına temsilen sponsorluk sözleşmesine imza attı.

İmza töreninde BVA Genel Sekreteri Nilüfer Shimonsky, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve BVA Pazarlama ve Geliştirme Komisyonu Danışmanı Bahar Mert de yer aldı.

BVA ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, sponsorluktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türk sporuna ve Türk voleyboluna uzun yıllardır desteğini esirgemeyen, geçmiş dönemlerde Kadınlar Voleybol Ligi’ne isim sponsorluğuyla değerli katkılar sağlayan Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Türk voleybolu için bu denli güzel bir bakış açısıyla yaklaşan, yatırım yapan ve hizmet eden Acıbadem Sağlık Grubu gibi bir markanın bizlerin yanında olmasından mutluluk duyuyoruz.

Biletinial firması ile yapılan sponsorluğunun ardından Acıbadem Sağlık Grubu’yla Balkan Voleybol Birliği (BVA) adına ikinci sponsorluk anlaşmasına imza attıklarını belirten BVA ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, üçüncü sponsorun da müjdesini vererek önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filenin Sultanları Paris 2024 Öncesinde Basınla Buluştu
Filenin Sultanları Paris 2024 Öncesinde Basınla Buluştu
U20 Kadın Milli Takımımız Balkan Şampiyonasına Galibiyetle Başladı
U20 Kadın Milli Takımımız Balkan Şampiyonasına Galibiyetle...