Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde program değişikliği

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi'nde program değişikliği

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi'nde 21. ve 22. haftaları için tarih değişikliği yapıldı.

11 Ocak 2022 - 01:14 - Güncelleme: 11 Ocak 2022 - 01:26

Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şu şekilde;

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 21. ve 22. hafta maçları öne alınmıştır.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 13 Mart 2022 Pazar günü oynanacak 21. hafta maçları, 9 Mart 2022 Çarşamba günü; 20 Mart 2022 Pazar günü oynanacak 22. hafta maçları ise 13 Mart 2022 Pazar günü oynanacaktır.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde lig etabının 22. (son) hafta maç saatleri Federasyonumuzca belirlenecek ve daha sonra ilan edilecektir.

İlgili kulüplerimize önemle duyurulur.

Müsabakaların yeni programı:

TARİH TV İL SALON SAAT A TAKIMI B TAKIMI GRUP HAFTA
9 Mart 22 Çar TVF Voleybol TV Ankara Beştepe Voleybol Salonu 16:00 Maliye İhtisas Hatayspor B 21
9 Mart 22 Çar   Antalya Alanya Atatürk 16:00 Rest Property Alanya Bld. Kütahya Bld. A 21
9 Mart 22 Çar   Aydın Mimar Sinan 17:00 Aydın B.Şehir Bld. Saint Joseph A 21
9 Mart 22 Çar   Bitlis Adilcevaz 16:00 Türşad Akkuş Bld. B 21
9 Mart 22 Çar   Hatay Erzin 16:00 Hatay Erzin Yeşilkent Spor Dürümle TED Ankara Kolejliler B 21
9 Mart 22 Çar   İstanbul Haldun Alagaş 16:00 İstanbul BBSK Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ A 21
9 Mart 22 Çar   Kayseri Develi 16:00 Develi Bld. Haliliye Bld. B 21
9 Mart 22 Çar   Kocaeli Şampiyon Hasan Gemici 16:00 Kocaeli BŞB Kağıt Spor Milas Bld. A 21
9 Mart 22 Çar   Malatya Merkez 16:00 Malatya B.Şehir Bld. Şanlıurfa B.Şehir Bld. B 21
9 Mart 22 Çar   Manisa Kula 16:00 Jeopark Kula Bld. Konya B.Şehir Bld. A 21
9 Mart 22 Çar   Nevşehir Ürgüp 16:00 Ürgüp Spor Bigadiç Bld. A 21
9 Mart 22 Çar   Tokat Hüseyin Akbaş 16:00 Niksar Bld. Melikgazi Bld. B 21
13 Mart 22 Paz TVF Voleybol TV Ankara Beştepe Voleybol Salonu   Dürümle TED Ankara Kolejliler Şanlıurfa B.Şehir Bld. B 22
13 Mart 22 Paz   Balıkesir Bigadiç Şehit Okan Dinçer   Bigadiç Bld. İstanbul BBSK A 22
13 Mart 22 Paz TVF Voleybol TV Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu   Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ Jeopark Kula Bld. A 22
13 Mart 22 Paz   Hatay Antakya   Hatayspor Türşad B 22
13 Mart 22 Paz TVF Voleybol TV İzmir Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi   Saint Joseph Kütahya Bld. A 22
13 Mart 22 Paz   Kayseri Atatürk   Melikgazi Bld. Hatay Erzin Yeşilkent Spor B 22
13 Mart 22 Paz   Kayseri Develi   Develi Bld. Malatya B.Şehir Bld. B 22
13 Mart 22 Paz   Konya Karatay Kongre Küçük Salon   Konya B.Şehir Bld. Kocaeli BŞB Kağıt Spor A 22
13 Mart 22 Paz   Muğla Milas Bld. Atatürk   Milas Bld. Aydın B.Şehir Bld. A 22
13 Mart 22 Paz   Nevşehir Ürgüp   Ürgüp Spor Rest Property Alanya Bld. A 22
13 Mart 22 Paz   Ordu Akkuş   Akkuş Bld. Niksar Bld. B 22
13 Mart 22 Paz   Şanlıurfa 11 Nisan   Haliliye Bld. Maliye İhtisas B 22

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alper Hamurcu: Adımızı finale yazdırmak istiyoruz
Alper Hamurcu: Adımızı finale yazdırmak istiyoruz
Yaprak Erkek: Finale çıkmak istiyoruz
Yaprak Erkek: Finale çıkmak istiyoruz