Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi’ne Yükselen Takımlar Belli...
Reklam

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi’ne Yükselen Takımlar Belli Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Çorum’da düzenlenen 2. Lig Erkekler Final Etabı sona erdi.

23 Mart 2023 - 23:40

1. ve 2. Grup’ta bugün oynanan ve TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı yayınlanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde:

1. Grup

  MAÇ SONUÇLARI SET SONUÇLARI
1.Grup Arkas Spor-Gebze Bld.: 3-0 25-23, 25-19, 25-22
1.Grup Fenerbahçe-Ziraat Bankkart: 3-1 25-16, 24-26, 29-27, 25-19

Puan Durumu
1.Arkas Spor – 8 puan
2.Fenerbahçe – 7 puan
3.Gebze Bld. – 3 puan
4.Ziraat Bankkart – 0 puan

Bu sonuçların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Arkas Spor ve Fenerbahçe takımları, 2023-2024 voleybol sezonunda Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.

2.Grup

  MAÇ SONUÇLARI SET SONUÇLARI
2.Grup Kilis Gençlik-Ünsal Group Şiran Akademi: 2-3 22-25 25-18 22-25 25-18 12-15
2.Grup Kuzuoğlu Fındıklı G.Spor-Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım: 2-3 25-23 25-17 20-25 16-25 14-16

Puan Durumu
1.Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım – 7 puan
2. Kuzuoğlu Fındıklı G.Spor – 7 puan
3.Ünsal Group Şiran Akademi – 3 puan
4. Kilis Gençlik – 1 puan

Bu sonuçların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım ve Kuzuoğlu Fındıklı G.Spor takımları, 2023-2024 voleybol sezonunda Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.

Çorum Bölgesi Ulusal Hakemlerimizden Turgut Yıldırım’ın 2021-2022 sezonunda faal hakemlik kariyerinin sona ermesi nedeniyle, Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Üyesi İbrahim Tarun plaket takdim etti.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; 1. Grup birincisi Arkas Spor takımına madalyalarını Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Rıfat Ceylanlı, kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar takdim etti.

1.Grup ikincisi olan Fenerbahçe takımına madalyalarını Çorum Voleybol İl Temsilcisi Mahmut Uysal ve MHGK Üyesi İbrahim Tarun, kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar takdim etti.

2.Grup birincisi Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım takımına madalyalarını Çorum Voleybol İl Temsilcisi Mahmut Uysal , kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.Grup ikincisi Kuzuoğlu Fındıklı G.Spor takımına madalyalarını MHGK Üyesi İbrahim Tarun, kupasını ise TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altekma Ömer Tok ile devam ediyor
Altekma Ömer Tok ile devam ediyor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi’nin 2. Haftasında Sahne Alıyor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi’nin 2. Haftasında Sahne...