Ankara Altyapılar Süper Lig’de Madalya Töreni Yapıldı
Reklam

Ankara Altyapılar Süper Lig’de Madalya Töreni Yapıldı

2023-2024 Sezonu Ankara Altyapılar Süper Lig’de (Kadın-Erkek) kupa ve madalya töreni, TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu’nda yapıldı.

23 Nisan 2024 - 15:34

12 kadın takım, 12 erkek takım olmak üzere dereceye giren toplam 480 sporcuya kupa ve madalyaları; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Okul Sporları Şube Müdürü Sadık Öztürk ve TVF Ankara Voleybol İl Temsilcisi Selahattin Karayel ve kulüp temsilcileri takdim etti.

TVF Başkanı Üstündağ ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bugün velilerimiz ve sporcularımızla bir arada olmak mutluluk verici. Sporcularımız, velilerimizin eseridir. Siz değerli velilerimiz olmasa bugün burada olamazdınız. Bizim gayret ve çabamızın yanı sıra ama velilerin fedakarlıkları çok daha önemli. Her zaman bu vatana millete faydalı vatandaş yetiştiren, hem öğrenim hem yetenekleriyle voleybol takımlarının sayısını artıran kıymetli velilerimiz; iyi ki varsınız, siz varsınız ki biz varız.

Türk voleybolu dünyanın ve Avrupa’nın zirvesinde yer alıyor. Olimpiyat Oyunları yolunda da bir numarayız. Olimpiyatlarda en büyük beklentisi olan bir branşız. Bundan daha güzel mutluluk, büyük bir başarı olamaz. Burada çok büyük emek, çok büyük gayret var. Çünkü burada hak edilmiş bir başarı var. Tüm paydaşlarımızın büyük bir emeği var. Kulüplerimizin de bu başarı da çok büyük bir payı olduğunun altını bir kez daha çizmek istiyorum. Türk voleybolunun geleceği sizlersiniz. Her geçen gün kulüp sayılarımız hızla artıyor. Bugün baktığımızda özellikle kız çocukları olan ailelerin verilere göre %80’i voleybol branşını tercih ediyor. Bu ülkeyi hep birlikte voleybol ülkesi yaptık, dileğimiz spor ülkesi haline gelmektir. Voleybol sizi seviyor, sizler de voleybolu sevmekten asla vazgeçmeyin. Var gücümüzle, bugünden daha iyi dereceler elde etmek için voleybolun tüm paydaşlarıyla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışanlarının da emeklerini göz ardı edemeyiz. Okul Sporları Şube Müdürü Sadık Öztürk‘e de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinize törene katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyor, iyi ki varsınız diyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altekma Ömer Tok ile devam ediyor
Altekma Ömer Tok ile devam ediyor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi’nin 2. Haftasında Sahne Alıyor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi’nin 2. Haftasında Sahne...