AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Maç ve Antrenman Programı Belli...

AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Maç ve Antrenman Programı Belli Oldu

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley’de grup müsabakalarının programı ile antrenman programı belli oldu.

10 Eylül 2022 - 13:20

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley’de grup müsabakalarının programı ile antrenman programı belli oldu.
 
Antrenman programı için tıklayınız.
 
Statü
AXA Sigorta Kupa Voley müsabakaları, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde bulunan 14 takımla oynanacaktır. 2021-2022 sezon sıralamasına göre (1. Ziraat Bankkart, 2.Halkbank hariç) diğer takımlar serpantin usulüne göre 4’erli 3 gruba ayrılır. Gruptaki takımlar,
 
Federasyonca belirlenen illerde tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar.
Grup maçları sonunda gruplarında 1. ve 2. olan toplam 6 takım çeyrek finale yükselecektir.
 
GRUPLAR:
 
A
 
B
 
C
3
FENERBAHÇE HDI SİGORTA
4
ARKAS SPOR
5
GALATASARAY HDI SİGORTA
8
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
7
SPOR TOTO
6
CİZRE BLD.
9
ALTEKMA
10
TOKAT BLD.PLEVNE
11
HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BURSA VOLEYBOL İHT.
14
HATAY B.ŞEHİR BLD.
13
TÜRŞAD
12
DEVELİ BLD.
YER:
ANKARA (BAŞKENT)
YER:
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
YER:
İZMİR (ATATÜRK)
TARİH:
23-24-25 EYLÜL 2022
TARİH:
23-24-25 EYLÜL 2022
TARİH:
23-24-25 EYLÜL 2022

 

TARİH
YER
TV
SAAT
A TAKIM
B TAKIM
GRUBU
23 EYLÜL 2022 CUMA
ANKARA (BAŞKENT)
TRT Spor Yıldız
16:30
FENERBAHÇE HDI SİGORTA
HATAY B.ŞEHİR BLD.
A GR
23 EYLÜL 2022 CUMA
ANKARA (BAŞKENT)
 
19:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALTEKMA
A GR
23 EYLÜL 2022 CUMA
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
 
16:00
ARKAS SPOR
TÜRŞAD
B GR
 
 
23 EYLÜL 2022 CUMA
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
 
19:00
SPOR TOTO
TOKAT BLD.PLEVNE
B GR
 
 
23 EYLÜL 2022 CUMA
İZMİR (ATATÜRK)
 
16:00
CİZRE BLD.
HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ
C GR
 
 
23 EYLÜL 2022 CUMA
İZMİR (ATATÜRK)
 
19:00
GALATASARAY HDI SİGORTA
DEVELİ BLD.
C GR
 
 
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
ANKARA (BAŞKENT)
 
14:00
HATAY B.ŞEHİR BLD.
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
A GR
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
ANKARA (BAŞKENT)
 
17:00
ALTEKMA
FENERBAHÇE HDI SİGORTA
A GR
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
 
14:00
TÜRŞAD
SPOR TOTO
B GR
 
 
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
 
17:00
TOKAT BLD.PLEVNE
ARKAS SPOR
B GR
 
 
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
İZMİR (ATATÜRK)
TRT Spor Yıldız
13:00
HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ
GALATASARAY HDI SİGORTA
C GR
 
 
24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
İZMİR (ATATÜRK)
 
16:30
DEVELİ BLD.
CİZRE BLD.
C GR
 
 
25 EYLÜL 2022 PAZAR
ANKARA (BAŞKENT)
 
13:00
ALTEKMA
HATAY B.ŞEHİR BLD.
A GR
25 EYLÜL 2022 PAZAR
ANKARA (BAŞKENT)
 
16:00
FENERBAHÇE HDI SİGORTA
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
A GR
25 EYLÜL 2022 PAZAR
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
 
14:00
TOKAT BLD.PLEVNE
TÜRŞAD
B GR
 
 
25 EYLÜL 2022 PAZAR
İSTANBUL (B.FELEK VESTEL)
TRT Spor Yıldız
17:00
ARKAS SPOR
SPOR TOTO
B GR
 
 
25 EYLÜL 2022 PAZAR
İZMİR (ATATÜRK)
 
13:00
HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ
DEVELİ BLD.
C GR
25 EYLÜL 2022 PAZAR
İZMİR (ATATÜRK)
 
16:00
GALATASARAY HDI SİGORTA
CİZRE BLD.
C GR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Guidetti: Daha iyi oynamalıyız
Guidetti: Daha iyi oynamalıyız
Eczacıbaşı Dynavit, hazırlık turnuvası için yola çıkıyor
Eczacıbaşı Dynavit, hazırlık turnuvası için yola çıkıyor