Beymen Club, Eczacıbaşı Dynavit ile yeni sezon iş birliğini...

Beymen Club, Eczacıbaşı Dynavit ile yeni sezon iş birliğini duyurdu

Eczacıbaşı Dynavit’in Stil Sponsoru olan Beymen Club, yeni sezon iş birliğini hazırladığı tanıtım filmi ile duyurdu.

13 Ocak 2023 - 17:09

Eczacıbaşı Dynavit’in Stil Sponsoru olan Beymen Club, yeni sezon iş birliğini hazırladığı tanıtım filmi ile duyurdu. Alışılmışın dışında bir bakış açısı ile hazırlanan filmde takım kaptanları Tijana Boskovic ve Simge Aköz ile Eczacıbaşı Dynavit’in tüm oyuncuları yer aldı.

Sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla başlayan Eczacıbaşı Dynavit, yarıştığı her kulvarda yoluna namağlup devam ediyor. Saha içi başarısının yanı sıra sosyal medyada paylaştığı filmlerle de dikkat çeken turuncu beyazlılar, Stil Sponsoru Beymen Club ile ses getiren yeni bir film daha yayınladı. Beymen Club tarafından çekilen yeni sezon iş birliği tanıtım filminde kaptan Simge Aköz’den Hande Baladın’a, Elif Şahin’den Dilay Özdemir’e birçok oyuncunun stilinin ilham kaynağı vurgulandı.

“Bu takımda herkesin bir stili var” iç görüsü ile çekilen tanıtım filminde oyuncuların stilleri metafor olarak kullanılıyor. Taraftarlardan tam not alan tanıtım filminde Eczacıbaşı Dynavit’in başarılı smaçörü Hande Baladın’ın stili: “İnandığı yoldan vazgeçmemek” olurken, takımın kaptanı Simge Aköz’ün stili ise: “Kendisiyle özdeşleşen ve taraftara yansıyan enerjisi” oldu. Hırslı oyunu ve vazgeçmeyen yapısıyla takıma enerji veren Elif Şahin’in stili ise: “Rakibe korku veren gözü pek duruşu”, genç pasör Dilay Özdemir’in stili: “Hep daha fazlasını istemek”, filmin sonunda takımın stili ise: “ Sonuna Kadar mücadele etmek”  olarak yer alıyor.

“Bizim stilimiz onları sonuna kadar desteklemek” diyerek yeni sezonda da iş birliğine Stil Sponsoru olarak devam eden Beymen Club, Eczacıbaşı Dynavit için özel olarak tasarladığı şık ve heyecan verici ürünleriyle spora verdiği önemin de altını çiziyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Misli.com Sultanlar Ligi’nde 17. Hafta 4 Karşılaşmayla Devam Etti
Misli.com Sultanlar Ligi’nde 17. Hafta 4 Karşılaşmayla Devam...
Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 18. Hafta Sona Erdi
Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 18. Hafta Sona Erdi