Branko Mihorko’dan Türkiye Voleybol Federasyonu’nu Ziyaret Etti
Reklam

Branko Mihorko’dan Türkiye Voleybol Federasyonu’nu Ziyaret Etti

Paravolley Avrupa (PVE) Başkanı Branko Mihorko, kısa bir süre önce Federasyonumuz çatısı altına katılan oturarak voleybol dalının, ülkemizdeki ve Avrupa’daki yaklaşan faaliyetlerini ve uluslararası işbirliği olanaklarını birlikte değerlendirmek üzere, Türkiye Voleybol Federasyonu’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

09 Şubat 2024 - 18:57

Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Genel Sekreter Av. Nihal İşçi, Oturarak Voleybol Koordinatörü ve PVE Yönetim Kurulu Üyesi Onur Hoşnut, Uluslararası İlişkiler ve Organizasyonlar Direktörü Nilüfer Shimonsky, Spor Organizasyonları ve Uluslararası Faaliyetler Yetkilisi Şara Altürk ile PVE hakem eğitimleri ve mevzuat çalışmalarında katkı sunmak üzere PVE tarafından görevlendirilen Ömer Ünal katıldılar.

Oturarak voleybolun ülkemizdeki büyüme potansiyeline vurgu yapan Mihorko, voleybolda yakalanan uluslararası başarıdan ötürü Türkiye Voleybol Federasyonu’nu kutladı ve aynı başarının yakın gelecekte oturarak voleybol dalında da yakalanacağına olan inancını dile getirdi. TVF Başkanı Üstündağ ise oturarak voleybolun ülkemizde gelişimi için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve PVE’nin çalışmalarına federasyon olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Bu yıl ilk kez ülkemizde 19-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Karabük ASH Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Avrupa Ligi (Erkekler) – Gümüş turnuvasının, erkek milli takımımızın katılacağı Avrupa Şampiyonası B Kategorisi ve Gümüş Milletler Ligi turnuvalarının, ortak projelerin, başta Balkanlar olmak üzere bölgesel işbirliklerinin ve sponsorluk konularının da ele alındığı görüşmenin ardından, federasyon ofisleri ve tesisleri ziyaret edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeren Spor, Normal Sezonu Zirvede Tamamladı
Zeren Spor, Normal Sezonu Zirvede Tamamladı
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 22.Hafta Başladı
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 22.Hafta Başladı