Filenin Sultanları’na Hacettepe Üniversitesi’nden ’Onur...
Reklam

Filenin Sultanları'na Hacettepe Üniversitesi’nden 'Onur Ödülü'

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hacettepe Üniversitesi tarafından bu sene beşincisi düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri’nde 'Onur Ödülü’ne layık görüldü.

25 Ekim 2023 - 13:08

Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine; TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky katıldı. Filenin Sultanları adına ödülü takdim alan TVF Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Direktörü Nilüfer Shimonsky teşekkür konuşmasında şunları söyledi:
 
“A Milli Kadın Voleybol Takımımızı bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında bu ödül Filenin Sultanları'na çok yakıştı. Takım kaptanımız Eda Erdem yoğun maç programı sebebiyle bugün aramızda olamadı ama sizlere selamını iletmemi söyledi. Sizlere buradan bir söz vermek istiyorum. Önümüzdeki yıl Paris 2024 Olimpiyatları var. Umarım orada da ödül alarak önümüzdeki yıl da sizlerin karşısında olmak istiyoruz. Bu ödül, Türk halkına, Türk kadınına ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e armağan olsun.”
 
Hacettepe Üniversitesi, ilk kez 2018 yılında, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin kullandıkları oylar sonucunda sektördeki en başarılı şirket veya kişileri seçip; bu şirket veya kişileri Hacettepe Üniversitesi öğrencileriyle bir araya getirmek amacıyla "Kristal Geyik Ödülleri" etkinliğini organize etmiştir. 2023 yılında beşinci kez gerçekleşen bu etkinlik yenilikçi, gelişmeye açık ve interaktif olmasından ötürü öğrenciler tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marek Sotola Halkbank’ta
Marek Sotola Halkbank’ta
2025 CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda Rakiplerimiz Belli Oldu
2025 CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda Rakiplerimiz Belli Oldu