TVF Başkanı Üstündağ, TVF Spor Lisesi Öğretmenleriyle Öğle...
Reklam

TVF Başkanı Üstündağ, TVF Spor Lisesi Öğretmenleriyle Öğle Yemeğinde Buluştu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında TVF Spor Lisesi öğretmenleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

24 Kasım 2022 - 18:39

TVF Volley Hotel Ankara’da düzenlenen öğle yemeğinde konuşma yapan Başkan Üstündağ, “24 Kasım Öğretmenler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Ben de bir öğretmen ailesiyim, eşim öğretmen. Sizleri burada görmekten, ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Okulumuzla her zaman gurur duyuyoruz. Bugün bu liseden dünya şampiyonu bir takım çıkarabiliyorsak bunda hepinizin ayrı ayrı emeği var.

Öğretmen, öğrencisine kendi öz çocuğundan daha çok sahip çıkan, daha iyi bakan kişi demektir. Velilerimiz çocuklarının en iyi okulda okumasını, sevdiği mesleği yapmasını; yatılı okuyorsa iyi şartlarda barınmasını, beslenmesini ve burs almasını ister. Bizler burada, bunu hayata geçirebilmek için çalışıyoruz. Sevgili öğretmenler, değil bir gün her gün bizim için çok anlamlı, çok değerli. Sizleri çok seviyoruz. Burada büyük bir aileyiz, hepimiz aynı takımdayız. Çocuklarımız buradan başlayarak A takımlara kadar yükseliyor. Böyle okulların sayısının artmasını diliyorum. Sağlıklı, sıhhatli çok daha güzel nesiller yetiştirmenizi temenni ediyorum. ‘’ diyerek tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

TVF Spor Lisesi Müdürü Mehmet Tuna da konuşmasında “Sayın Başkanımıza bu özel günde bizleri ağırladığı için tüm öğretmen arkadaşlarımız adına teşekkür ediyoruz. Okulumuzun ve çocuklarımızın ne zaman bir eksiği, ihtiyacı olsa Başkanımız anında konuyla ilgilenerek yanımızda oluyor. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filenin Sultanları Paris 2024 Öncesinde Basınla Buluştu
Filenin Sultanları Paris 2024 Öncesinde Basınla Buluştu
U20 Kadın Milli Takımımız Balkan Şampiyonasına Galibiyetle Başladı
U20 Kadın Milli Takımımız Balkan Şampiyonasına Galibiyetle...