Günün sonuçları şöyle;
BAYANLAR KATEGORİSİ
|
|
MAÇ & SONUÇ
|
SETLER
|
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli
|
7-11, 9-11
|
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık
|
10-12, 11-9, 9-11
|
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 0 Ümüş Ünal / Dilek Dicle
|
11-8, 11-9
|
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 0 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal
|
11-2, 11-4
|
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli
|
11-0, 11-5
|
Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık 0 – 2 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)
|
6-11, 1-11
|
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun
|
11-4, 11-7
|
Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal 0 – 2 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)
|
6-11, 3-11
|
Başak Bakar / Aysu Ceylan 2 – 1 Açelya Yalçınkaya / Bengisu Küpeli
|
11-6, 6-11, 11-9
|
Ümüş Ünal / Dilek Dicle 0 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık
|
6-11, 3-11
|
Zehra Karagöz / Şeyda Nur İşler 0 – 2 Sevcan Eyi / Beyza Dursun
|
9-11, 6-11
|
Hande Albayrak / Mervenur Oktay 0 – 2 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal
|
7-11, 6-11
|
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) 2 – 0 Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)
|
11-5, 11-7
|
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence 2 – 1 Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)
|
11-9, 10-12, 11-7
|
Başak Bakar / Aysu Ceylan 1 – 2 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık
|
3-11, 12-10, 6-11
|
Sevcan Eyi / Beyza Dursun 2 – 1 Zeynep Ülkü / Lütfiye Eda Ünal
|
6-11, 11-8, 11-5
|
Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) 2 – 0 Belinay Sarı / Remziye Başak Uyanık
|
12-10, 11-5
|
Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya) 2 – 0 Sevcan Eyi / Beyza Dursun
|
11-5, 11-8
|
Bu sonuçların ardından Buğra Eryıldız / Aleyna Vence, Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya), Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) ve Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya) takımları, bayanlar kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.
ERKEKLER KATEGORİSİ
|
|
MAÇ & SONUÇ
|
SETLER
|
Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya) 1 – 2 Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya)
|
11-6, 16-18, 7-11
|
Borak Pelenk / Burak Balıbey 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır
|
6-11, 8-11
|
Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya) 0 – 2 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)
|
10-12, 16-18
|
Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya) 2 – 0 Yusuf Özdemir / Ali Cebeci
|
11-7, 11-9
|
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)
|
7-11, 10-12
|
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş
|
3-11, 7-11
|
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan)
|
6-11, 12-14
|
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)
|
8-11, 9-11
|
Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya) 0 – 2 Adem Mert / Ali Berke Sağır
|
11-13, 8-11
|
Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya) 0 – 2 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)
|
10-12, 6-11
|
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 1 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş
|
8-11, 13-11, 12-14
|
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)
|
7-11, 10-12
|
Maxim Van Haesendonck / Wannes Cornelis (Belçika) 1 – 2 Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe
|
11-6, 8-11, 5-11
|
Kerimhan Kaynak / Muhittin Berker Koçer 0 – 2 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre)
|
8-11, 6-11
|
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 2 – 0 Bogdan Necula / Farcas Tudorel (Romanya)
|
11-9, 11-6
|
Borak Pelenk / Burak Balıbey 2 – 1 Piotr Groszek / Tomasz Cwiertnia (Polonya)
|
12-10, 9-11, 13-11
|
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 0 Arnis Uzuls-Petrovskis / Valerijs Tolkacovs (Letonya)
|
11-9, 11-5
|
Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre) 2 – 0 Enrico Lupatelli / Michele Maines (İtalya)
|
11-8, 11-8
|
Yusuf Özdemir / Ali Cebeci 1 – 2 Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan)
|
13-11, 4-11, 9-11
|
Borak Pelenk / Burak Balıbey 1 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)
|
12-10, 6-11, 5-11
|
Adem Mert / Ali Berke Sağır 2 – 1 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)
|
9-11, 11-9, 12-10
|
Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş 0 – 2 Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya)
|
6-11, 8-11
|
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 2 – 1 Remo Spahr / Raphael Zurgilgen (İsviçre)
|
11-7, 8-11, 11-6
|
Stefan Basta / Damjan Pusonjic (Sırbistan) 0 – 2 Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)
|
9-11, 6-11
|
Emir Kavuzlu / Volkan Göğtepe 0 – 2 Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş
|
Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş Hükmen
|
Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya) 2 – 0 Vsevolod Bobrikov / Vladislav Mikhalev (Rusya)
|
11-3, 11-6
|
Bu sonuçların ardından Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya), Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya), Adem Mert / Ali Berke Sağır ve Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş takımları, erkekler kategorisinde yarı finale kalan ekipler oldular.
2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes Etabı’nda yarının (14 Ocak 2018 Pazar) programı şöyle;
KATEGORİ
|
SAAT
|
MAÇ
|
YAYIN
|
ERKEKLER YARI FİNAL
|
|
Adem Mert / Ali Berke Sağır – Dündar Yıldırım / Emirhan Ulutaş
|
|
ERKEKLER YARI FİNAL
|
|
Taras Myskiv / Ruslan Daianov (Rusya) – Valeriy Durnin / Ivan Golovin (Rusya)
|
|
BAYANLAR YARI FİNAL
|
|
Anna Dostalova / Michaela Knoblochová (Çekya) – Ekaterina Syrtseva / Ksenia Khakimzanova (Rusya)
|
|
BAYANLAR YARI FİNAL
|
|
Buğra Eryıldız / Aleyna Vence – Silvia Poszmikova / Zuzana Snopkova (Slovakya)
|
|
ERKEKLER BRONZ MADALYA
|
|
|
|
BAYANLAR BRONZ MADALYA
|
|
|
|
ERKEKLER FİNAL
|
13.00
|
|
TRT SPOR
|
BAYANLAR FİNAL
|
14.00
|
|
TRT SPOR
|
YORUMLAR