7 Temsilcimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak
Reklam

7 Temsilcimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

Ülkemizi erkekler ve kadınlar kategorisinde temsil eden kulüplerimiz, 6-7-8 Şubat 2024 tarihlerinde CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve CEV Challenge Kupası müsabakalarında sahaya çıkacak.

06 Şubat 2024 - 12:27

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİH SAAT MAÇ KUPA YAYIN
6 Şubat Salı 20.00 Galatasaray HDI Sigorta-Mint Vero Volley Monza Challenge Kupası Yarı Final 2.Maç  
7 Şubat Çarşamba 17.00 Eczacıbaşı Dynavit-SC Prometey Dnipro Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2.Maç Red Bull TV
7 Şubat Çarşamba 18.00 Halkbank-Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2.Maç TRT Spor
7 Şubat Çarşamba 18.00 Nilüfer Bld.-Neptunes Nantes Challenge Kupası Yarı Final 2.Maç  
7 Şubat Çarşamba 19.00 Arkas Spor-Olympiacos CEV Kupası Çeyrek Final 2.Maç  
7 Şubat Çarşamba 20.00 Fenerbahçe Parolapara-Greenyard Maaseik CEV Kupası Çeyrek Final 2.Maç  
8 Şubat Perşembe 19.30 VakıfBank-PGE Rysice Rzeszow Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2.Maç Tivibu Spor 1/S Sport Plus

Galatasaray HDI Sigorta-Mint Vero Volley Monza
İlk karşılaşmadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrılan temsilcimizin tur atlayabilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük kurması gerekecek.

Eczacıbaşı Dynavit-SC Prometey Dnipro
İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

Halkbank-Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle
İlk karşılaşmadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada 3-2 galip gelmesi halinde karşılaşma altın sete taşınacak. Temsilcimiz, 3-0 veya 3-1 galip gelmesi halinde ise turu geçen taraf olacak.

Nilüfer Bld.-Neptunes Nantes
İlk karşılaşmadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrılan temsilcimizin tur atlayabilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük kurması gerekecek.

Arkas Spor-Olympiacos
İlk karşılaşmadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada 3-2 galip gelmesi halinde karşılaşma altın sete taşınacak. Temsilcimiz, 3-0 veya 3-1 galip gelmesi halinde ise turu geçen taraf olacak.

Fenerbahçe Parolapara-Greenyard Maaseik
İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

VakıfBank-PGE Rysice Rzeszow
İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeren Spor, Normal Sezonu Zirvede Tamamladı
Zeren Spor, Normal Sezonu Zirvede Tamamladı
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 22.Hafta Başladı
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 22.Hafta Başladı