CEV'den yapılan açıklamaya göre 15 Uluslararası Voleybol Hakemimiz, Aralık ayı içinde oynanacak 16 maçta görev yapacaklar.
Ayrıca, Uluslararası Voleybol Hakemimiz Erdal Akıncı, 3 – 8 Aralık 2019 tarihilerinde Çin’in Shaoxing kentinde gerçekleştirilecek olan 2019 FIVB Kadınlar Kulüpler Dünya Şampiyonası maçlarında ülkemizi temsil edecek.
ULUSLARARASI VOLEYBOL HAKEMLERİMİZİN 2019 ARALIK AYI MAÇ GÖREVLERİ | ||
CEV VOLEYBOL ŞAMPİYONLAR LİGİ | ||
2020 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi B GRUBU | ||
3 Aralık 2019, Salı | BERLIN Recycling Volleys (Almanya): - ACH Volley LJUBLJANA (Slovenya) | Başhakem: Ozan Çağı Sarıkaya |
2020 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi D GRUBU | ||
17 Aralık 2019 Salı | Verva WARSZAWA Orlen Paliwa (Polonya): - Sir Sicoma Monini PERUGIA (İtalya) | Başhakem: Erdal Akıncı |
2020 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi E GRUBU | ||
10 Aralık 2019 Salı | Knack ROESELARE (Belçika): - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya) | Yardımcı Hakem: Nurper Özbar |
CEV Cup | ||
2020 Kadınlar CEV Cup 16'lı Final Etabı 1. Maçı | ||
11 Aralık 2019 Çarşamba | OK KAŠTELA (Hırvatistan): - Mladost ZAGREB (Hırvatistan) | Yardımcı Hakem: Sadettin Deneri |
11 Aralık 2019 Çarşamba | TS Volley DÜDINGEN (İsviçre): - Luka BAR (Karadağ) | Yardımcı Hakem: Burhan İlhan |
2020 Kadınlar CEV Cup 16'lı Final Etabı 1. Maçı | ||
18 Aralık 2019 Çarşamba | Dinamo KAZAN (Rusya): - SC POTSDAM (Almanya) | Başhakem: Bülent Bozkurt |
2020 Erkekler CEV Cup 16'lı Final Etabı 2. Maçı | ||
19 Aralık 2019 Perşembe | PAOK THESSALONIKI (Yunanistan): - Barkom-Kazhany LVIV (Ukrayna): | Başhakem: Ramazan Çevik |
19 Aralık 2019 Perşembe | Leo Shoes MODENA (İtalya): - Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): | Yardımcı Hakem: Yavuz Akdemir |
CEV Challenge Cup | ||
2019 Erkekler CEV Challenge Cup 16'lı Final Etabı 1. Maçı | ||
SCM U CRAIOVA (Romanya): - KLADNO Volejbal cz (Çekya) | Başhakem: Erol Akbulut | |
12 Aralık 2019 Perşembe | Buducnost PODGORICA (Karadağ): - VKP SPU NITRA (Slovakya): | Başhakem: İsmail Yıldırım |
2019 Erkekler CEV Challenge Cup 16'lı Final Etabı 2. Maçı | ||
18 Aralık 2019 Çarşamba | KLADNO Volejbal cz (Çekya): - SCM U CRAIOVA (Romanya): | Yardımcı Hakem: Hatice Özmen |
18 Aralık 2019 Çarşamba | MONTPELLIER Castelnau UC (Fransa): - Lindaren Volley LUZERN (İsviçre): | Yardımcı Hakem: Arzu Emiroğlu |
2019 Kadınlar CEV Challenge Cup 16'lı Final Etabı 1. Maçı | ||
4 Aralık 2019 Çarşamba | Sm' AESCH Pfeffingen (İsviçre): - Levski SOFIA (Bulgaristan) | Başhakem: İlhami Şenyurt |
4 Aralık 2019 Çarşamba | RSR WALFERDANGE (Lüksemburg): - BEZIERS VB (Fransa): | Yardımcı Hakem: Deniz Demir |
4 Aralık 2019 Çarşamba | UTE BUDAPEST (Macarsitan): - Yenisei KRASNOYARSK (Rusya): | Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım |
2019 Kadınlar CEV Challenge Cup 16'lı Final Etabı 2. Maçı | ||
18 Aralık 2019 Çarşamba | Kanti SCHAFFHAUSEN (İsviçre): - HOLTE IF (Danimarka): | Başhakem: Tuncay Kandemir |
YORUMLAR