Erkekler Kupa Voley Grup Etabı Başlıyor
  • Reklam

Erkekler Kupa Voley Grup Etabı Başlıyor

AXA Sigorta Kupa Voley erkekler kategorisinde heyecan, 1-3 Ekim 2021 tarihleri arasında oynanacak grup etabı karşılaşmaları ile başlayacak.

30 Eylül 2021 - 13:23

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley’de gruplar ve maç programı şu şekilde:
 
A GRUBU MAÇ PROGRAMI / İZMİR
TARİH
SAAT
MAÇ
YAYIN
1 Ekim Cuma
16.00
Galatasaray HDI Sigorta – Cizre Bld.
TVF Voleybol TV
1 Ekim Cuma
18.30
Bursa B.Şehir Bld. – Bingöl Solhan Spor
TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi
17.30
Cizre Bld. – Bursa B.Şehir Bld.
TRT Spor Yıldız
2 Ekim Cumartesi
20.00
Bingöl Solhan Spor – Galatasaray HDI Sigorta
TRT Spor Yıldız
3 Ekim Pazar
13.00
Bingöl Solhan Spor – Cizre Bld.
TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar
15.30
Galatasaray HDI Sigorta – Bursa B.Şehir Bld.
TVF Voleybol TV
 
B GRUBU MAÇ PROGRAMI / ANKARA
TARİH
SAAT
MAÇ
YAYIN
1 Ekim Cuma
15.00
Arkas Spor – Yeni Kızıltepe Spor
TRT Spor Yıldız
1 Ekim Cuma
17.30
Altekma – Sorgun Bld.
TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi
14.00
Sorgun Bld. – Arkas Spor
TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi
16.30
Yeni Kızıltepe Spor – Altekma
TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar
12.00
Sorgun Bld. – Yeni Kızıltepe Spor
TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar
14.30
Arkas Spor – Altekma
TVF Voleybol TV
 
C GRUBU MAÇ PROGRAMI / İSTANBUL
TARİH
SAAT
MAÇ
YAYIN
1 Ekim Cuma
16.00
Halkbank – Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş
TVF Voleybol TV
1 Ekim Cuma
18.30
Spor Toto – Tokat Bld. Plevne
TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi
14.00
Tokat Bld. Plevne – Halkbank
TVF Voleybol TV
2 Ekim Cumartesi
16.30
Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş – Spor Toto
TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar
12.00
Tokat Bld. Plevne – Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş
TVF Voleybol TV
3 Ekim Pazar
15.00
Halkbank – Spor Toto
TVF Voleybol TV
 
TVF Voleybol TV’yi izleyebilmek için tıklayınız.
 
AXA Sigorta Kupa Voley Grup Etabı Statüsü
2020-2021 sezon sıralamasına göre (1.Ziraat Bankkart, 2.Fenerbahçe Opet hariç) diğer takımlar serpantin usulüne göre 4’erli 3 gruba ayrılır. Gruptaki takımlar Federasyonca belirlenen illerde tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar. Grup maçları sonunda, gruplarında 1. ve 2. olan toplam 6 takım çeyrek finale yükselir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sarıyer Belediyespor, Karayolları’nı 5. sette geçti
Sarıyer Belediyespor, Karayolları’nı 5. sette geçti
Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası'nda kazananlar belli oldu
Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası'nda kazananlar belli oldu