TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası bugün oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

05 Temmuz 2021 - 12:52

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda derece giren takımlar şu şekilde:

U14 GRUP  KADINLAR 1 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Melis Didar Özkanca – Zeynep Genç)
DERECE 2 ORTACA Gençlik ve Spor Kulübü (Begüm Zeynep Akçakaya – Nehir Oruz)
3 MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE Spor Kulübü (Defne Daş – Elif Solak)
4 MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ Gençlik ve Spor Kulübü (Ece Naz Ayhan – Nehir Koç)
+35 KADINLAR 1 TORBALI BELEDİYE Gençlik ve Spor Kulübü  (Başak Bölüm – Çiğdem Nahum)
DERECE 2 BAL Spor Kulübü (Burcu Pamukçu / Zeynep Vergili)
3 İLKYILDIZ Gençlik ve Spor Kulübü (Esen Yıldız – Sofiya Erdemil)
4 GÜNER KARAKAYA Spor Kulübü (Arzu Uzatöz / Çiğdem Kaplan)
5 REO ATİLLA Spor Kulübü Derneği (Tuğba Döğüşcü / Ayşin Gemalmaz)
ERKEK +40 1 VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Bülent Kandemir – Özkan Karatekin)
DERECE 2 BOĞAZİÇİ Spor Kulübü (Fatih Yaman – Mehmet Erdoğan)
3 KAAN Spor Kulübü (Emre Arsan – Hasan Hüseyin Er)
4 ÇENGELKÖY VOLEYBOL Spor Kulübü (Aydın Özyurt – Hilmi Genç)
U-16 KADINLAR 1 OLIMPIA 2023 Spor Kulübü (Didar Beril Boysan – Rumeysa Akçan) /
DERECE 2 MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BELEDİYE SPOR (Helin Gündoğan – Ekin Ada Yıldırım) /
3 BETA Spor Kulübü (Bengisu Kazazlar – Duru Şentürkün) / B
4 BETA Spor Kulübü (Senem Evrim Yetişen – Nehir Aras) / A
U-18 ERKEKLER 1 BEYLİKDÜZÜ BEYKENT Spor Kulübü (Nedim Nizami Baturalp  Turuncu – Efe Kestane)
DERECE 2 VOLEYBOL DÜNYASI Spor Kulübü (Metehan Baytekin – Can Oy)
3 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Aslan Uzlaştıran – Kadir Akyıldız)
U-18 KADINLAR 1 İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü (Sude Ak – Alexis Bradatan)
DERECE 2 SAMSUN 15 TEMMUZ Spor Kulübü (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora)
3 TVF Spor Kulübü (Naz Akyüz – Sanem Baş)
4 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Sudenaz Yılancı – Azra Çelik)
U 22 ERKEK 1 TVF Spor Kulübü (Sacit Kurt – Ahmet Can Tür)
DERECE 2 KARTAL ANADOLU Spor Kulübü (Tarık Gül – Batuhan Cengiz Atalay)
3 TVF Spor Kulübü (Furkan Kaplan – Bahadır Kesgin)2
4 KAYSERİ ŞAHİN Spor Kulübü (Ali Fırat – Erdoğan Berke Erci)
ERKEK 4s+40 1 KAAN SPOR KULÜBÜ
DERECE 2 ÖZATEŞ
3 KAAN ATAŞEHİR
4 BÜYÜKDERE
ERKEK +50 1 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özakman – Sedat Özer)B
DERECE 2 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Volkan Özfırat – Alattin Eyilik) A
3 BÜYÜKDERE Spor Kulübü (Ahmet Sulhan – Bülent Turan)
4 ÖZATEŞ Spor Kulübü (Murat Bozkurt – Ali İhsan Odabaşı)
U22 KADINLAR 1 TEFENNİ GÜCÜ Spor Kulübü (Başak Bakar – Dilek Kübra Karakuş)
DERECE 2 İZMİR DSİ Spor Kulübü (İlayda Ertin – Yaren Gül Yalçın)
3 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ (Selin Dönmez – Sude Arslan)
4 TEFENNİ GÜCÜ Spor Kulübü (Nesibe Bulut – Çilem Ünal)
U20 KADINLAR 1 İSTANBUL ANADOLU Spor Kulübü (Öykü Akdemir – Hododi Ioana)
DERECE 2 TVF Spor Kulübü (Irmak Gökçen – Ece Özdemir)
3 İBRADI Spor Kulübü (Belinay Sarı – Ceren Evmez)
4 MUĞLA B.B GENÇLİK ve Spor Kulübü (Azra Mülazımoğlu – Nilsu Kıdıl)
KADIN AÇIK 1 ALTEKMA Spor Kulübü (Aleyna Vence – Buğra Eryıldız)
DERECE 2 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE Spor Kulübü (Melis Durası – Anna Kurshina)
3 FAHRETTİN ALTAY Spor Kulübü (Öznur İssi – Sude Cenger)
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Hatice Kübra Özbek – Didem Alagöz)
AÇIK ERKEK 1 TVF Spor Kulübü (Ayberk Necmi Güllük – Batuhan Kuru)
DERECE 2 ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Dündar Yıldırım – Deniz Fazulov)
3 ALANYA BELDİYE Spor Kulübü (Bahri H. Barış – Borak Pelenk)
4 ANKARA ANADOLU VOLEYBOL Spor Kulübü (Burak Balıbey-Bilal Demiröz)

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda derece giren takımlara kupa ve madalyalarını ise TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Aydın Kaya: Son topa kadar savaşacağız!
Aydın Kaya: Son topa kadar savaşacağız!
Halkbank, Üst Üste 2. Kez Balkan Şampiyonu
Halkbank, Üst Üste 2. Kez Balkan Şampiyonu