Pro Beach Samsun Yarı Finalistleri Belli Oldu
Reklam

Pro Beach Samsun Yarı Finalistleri Belli Oldu

TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent ev sahipliğinde, ana tablo ikinci gün maçları sonunda yarı finalistler belli oldu.

06 Ağustos 2017 - 23:18 - Güncelleme: 01 Eylül 2017 - 00:21

Bayanlarda Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul ile Ebru Karayılan - Aleyna Vence ve Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova ile Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız), erkeklerde Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin ile Sefa Urlu - Ali Berke Sağır, ve Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah) ile Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe yarı final maçlarını yapacaklar. Yarı final maçlarından; bayanlar 11.00'de, erkekler 12.00'de başlayacak.

 

Yarı finalde kazananlar altın, kaybedenler bronz madalya için mücadele edecekler. Haber AKS TV'nin naklen vereceği final maçlarından; erkekler 16.30’da, bayanlar 17.30'da oynanacak.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Samsun etabında derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtılacak.

 

Bayanlar

 

Yarı Final Maçları – 11.00

Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul/Ebru Karayılan - Aleyna Vence

Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova/Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız)

 

14.00 | Üçüncülük/Dördüncülük | Yarı Final Kaybedenleri

17.30 | Birincilik/İkincilik | Yarı Final Kazananları

 

Erkekler

 

Yarı Final Maçları – 12.00

Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin/Sefa Urlu - Ali Berke Sağır

Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)/Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe

 

15.00 | Üçüncülük/Dördüncülük | Yarı Final Kaybedenleri

16.30 | Birincilik/İkincilik | Yarı Final Kazananları

 

5 Ağustos 2017 Cumartesi günü oynanan ana tablo maçları sonuçları şöyle:

Bayanlar

 
Birinci Takım   İkinci Takım   Skor  
 
Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul   Samsun 15 Temmuz 1 (Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora)   2-0 (21-4/21-8)  
 
Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova)   Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker   2-0 (21-6/21-3)  
 
Açelya Ekdi - Belinay Sarı   Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can - Rabia Nur Kolaca)   0-2 (13-21/10-21)  
 
Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız)   Anastasiya Shaidulina - Başak Bakar   2-0 (21-12/21-6)  
 
Ebru Karayılan - Aleyna Vence   Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı   2-0 (21-14/21-12)  
 
Gülnaz Özer - Deniz Tezcan   Filiz Kın/Dilan İlkay Okyay   0-2 (19-21/3-21)  
 
Esra Betül Çetin - Hatice Can Tonbul   Anastasiya Shaidulina - Başak Bakar   2-0 (21-7/21-16)  
 
Ebru Karayılan - Aleyna Vence   Tuğçe Darıcalı – Buse Özşeker   2-0 (21-12/21-10)  
 
Hopadan Çay (Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk) - Zina Liubymova)   Gizem Çağlayan - Müge Ocakçı   2-0 (21-5/21-11)  
 
Gazimağusa Belediyesi (Merve Çelebi - Buğra Eryıldız)   Aysu Ceylan - Aysun Suna Alam   2-0 (21-10/10-7)  
 
 

 

 

Erkekler

 
Birinci Takım   İkinci Takım   Skor  
 
Hopadan Çay (Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin)   Mücahit Altınöz – Aykın Başkan   2-0 (21-14/21-14)  
 
Metin Baran Taşkıran - Hamdi Erkan   Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım - Kerem Özel)   2-0 (21-10/21-14)  
 
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)   Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam   2-0 (21-11/21-16)  
 
ORDUSPOR (Güngör Yüce - Kemal Can Sunay)   Nihat Can Birdal - Aykut Çakır   2-0 (21-19/21-14)  
 
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe   Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz   2-0 (21-7/21-16)  
 
Haşım Bacızade - Hamza Erkan   Ersan Keyvan - Fatih Acun   2-0 (24-22/21-15)  
 
Sefa Urlu - Ali Berke Sağır   TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber)   2-0 (21-8/21-14)  
 
Furkan Gözüküçük - Berat Ezel Kölebay   Abdurrahman Ertuğral - Saeid Siami   0-2 (0-21/0-21)  
 
Hopadan Çay (Hasan Hüseyin Mermer - Ali Osman Nurettin)   Emirhan Ulutaş - Mecit Eryılmaz   2-0 (21-12/21-14)  
 
Sefa Urlu - Ali Berke Sağır   Hasan Hüseyin Yıldırım - Mustafa Susam   2-0 (21-14/21-17)  
 
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci - Kemal Şah)   TERZİOĞLU SERAMİK (Deniz Dağıstanlı - Fikri Berber)   2-0 (21-11/21-10)  
 
Hakan Göğtepe - Volkan Göğtepe   Mücahit Altınöz – Aykın Başkan   2-0 (21-19/21-17)  
 
 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçe, Afyon'a çarpıldı!
Fenerbahçe, Afyon'a çarpıldı!
Voleybolcular, Naim Süleymanoğlu'nu unutmadı
Voleybolcular, Naim Süleymanoğlu'nu unutmadı