CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası...

CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası Başladı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın iş birliğiyle düzenlenen CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası, Sarımsaklı Plajı’nda oynanan eleme karşılaşmalarıyla başladı.

16 Haziran 2022 - 22:22

Bugün oynanan eleme maçlarıyla erkek ve kadın kategorilerinde ana tabloya çıkan takımlar belli oldu.

Kadınlar kategorisinde günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
Erkekler kategorisinde günün sonuçlarına ulaşmak için 
tıklayınız.

CEV Plaj Voleybolu VW Beach Pro Tour Balıkesir Futures Turnuvası yarın oynanacak ana tablo grup maçlarıyla devam edecek. Ana tablo maçlarında ülkemizi kadınlarda Bahanur Gökalp-Merve Çelebi ikilisinden oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımı, Bahar Toksoy Guidetti-Müge Ocakçı’dan oluşan Axa Sigorta takımı; erkeklerde de Hasan Hüseyin Mermer – Safa Urlu, Necmi Ayberk Güllük-Batuhan Kuru, Yusuf Özdemir-Mustafa Susam ikililerinden oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımları temsil edecek.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

Kadınlar
D Grubu

Bahanur Gökalp/Merve Çelebi (Plaj Voleybolu Kadın Milli Takımı) – Pata/Toko (Vanuatu) Saat: 14.50

A Grubu
Bahar Toksoy Guidetti/Müge Ocakçı (Axa Sigorta Takımı) – 
Paulikiene/Erika (Litvanya) Saat: 12.20

Erkekler
A Grubu
Hasan Hüseyin Mermer / Safa Urlu (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – Vandecaveye, Lo./Vandecaveye (Belçika) Saat: 09.00

B Grubu
Yusuf Özdemir / Mustafa Susam (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – 
Takken/Guehrer (Avusturalya) Saat: 09.50

C Grubu
Necmi Ayberk Güllük / Batuhan Kuru (Plaj Voleybolu Erkek Milli Takımı) – Reid/O’Dea B. (Yeni Zelanda) Saat: 10.40

Karşılaşmalar CEV Eurovolley TV’den canlı olarak takip edilebilecek.

Sarımsaklı Plajı’nda düzenlenen uluslararası turnuvada 28 ülkeden (Avustralya, Avusturya, Belçika, Çin, Çekya, Mısır, İngiltere, İspanya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Japonya, Letonya, Lübnan, Litvanya, Norveç, Yeni Zelanda, Polonya, Katar, İskoçya, Sırbistan, İsviçre, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Vanuatu) toplam 102 sporcu boy gösterecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filenin Efeleri, Akdeniz Oyunları’nda 5/6 Klasman Maçı Oynayacak
Filenin Efeleri, Akdeniz Oyunları’nda 5/6 Klasman Maçı Oynayacak
Genç efeler namağlup finalde
Genç efeler namağlup finalde