Suphi Doğancı "Zorlu ve mücadeleci bir lig olacak"
Reklam

Suphi Doğancı "Zorlu ve mücadeleci bir lig olacak"

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Kuzeyboruspor Başantrenörü Suphi Doğancı sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu.

12 Haziran 2021 - 01:04

Suphi Doğancı; “Sezonun son maçı tamamlanır tamamlanmaz yeni sezonda hedeflerimize ulaşabileceğimiz bir takım oluşturabilmek için, yönetimimizle birlikte yoğun bir çalışma başlattık. Sultanlar liginde mücadele eden tüm sporcuların sezon performanslarını ayrıntılı bir şekilde değerlendirirken bir yandan da diğer liglerde göze batan performanslar sergileyen oyuncuları detaylı bir şekilde incelemeye başladık. Bütün değerlendirme çalışmalarının sonunda takımızdaki her pozisyon için alternatifli bir transfer listesi oluşturduk" diye konuştu.

TRANSFERLERİMİZ TAMAM

Doğancı "Yönetimimiz yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda transferleri çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı ve 2021-2022 sezonunda Aksaray’ı Sultanlar Ligi’nde temsil edecek Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımını oluşturdu.Yeni sezon kadromuz çok alternatifli ve hemen hemen her pozisyonda rekabet çok üst seviyede, oluşacak bu rekabet ortamının takımın antrenmanlarına da olumlu yönde yansıyacağını ve her oyuncunun performansını arttıracağını umuyoruz" dedi.
 
HAZIRLIKLAR BİREYSEL OLARAK BAŞLADI
Suphi Doğancı "Sultanlar ligi yeni sezonda geçen sezondan çok daha zorlu ve mücadeleci olacak, bu kadar denk kuvvetin bulunduğu bir ortamda takımların antrenman kalitesi ve oyuncuların kendini geliştirebilmeleri kazanan ve kaybeden arasındaki farkı oluşturacaktır. Oyuncularımız haziran ayı itibariyle yeni sezon hazırlıklarına fiziksel antrenmanlarla başladılar. Şu anda kondisyonerimizin kontrolünde bütün oyuncular bireysel olarak hafta da 3-4 defa kuvvet antrenmanı yapıyor. Bu ay ve temmuz ayında yapacağımız performans testleriyle programlarımızı güncelleyecek ve oyuncuların Aksaray’a fiziksel olarak hazır gelmelerini sağlayacağız. Federasyonumuzun 2021-2022 sezonunun başlamasıyla ilgili yapacağı açıklamaların sonrasında kesin bir tarih belirleyip oyuncularımızı Aksaray da toplayarak takım halinde çalışmalara başlamayı umuyoruz. Teknik kadro olarak takımımız için en uygun hazırlık dönemi antrenman planlamasını yaptık ve heyecanla maçların başlamasını bekliyoruz.Umut ediyoruz ki büyük emeklerle oluşturulan Kuzeyboru Kadın Voleybol Takımı çok iyi çalışarak, müthiş seyircisinin desteğiyle birlikte büyük başarılar elde edecek ve tüm Aksaraylıların gurur duyduğu bir ekip olacaktır.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Macris Carneiro
Macris Carneiro "Adımızı bir üst tura yazdırmak istiyoruz"
Sinead Jack Kısal
Sinead Jack Kısal "En iyi voleybolumuzu oynamalıyız"